حذف عبارت "تایید نشده" یا "not verified" از نظرات دروپال

حذف عبارت تایید نشده در سایت دروپالی

نمایش عبارت «تایید نشده» در کامنت های دروپال

به صورت پیش فرض اگر فرد ناشناسی که در یک سایت دروپالی با حساب عضویت خود وارد نشده باشد و نظری زیر یک مطلب بدهد، دروپال عبارت not verified و یا ترجمه فارسی آن «تایید نشده» را در کنار نام ارسال کننده نظر نمایش می دهد. با این کار دروپال به مخاطبان دیگر سایت نشان می دهد که این کامنت توسط یک فرد غیر عضو در سایت ارسال شده است.

نمایش عبارت «تایید نشده» در کامنت های دروپال

ممکن است مایل نباشید این عبارت در کنار نام افرادی که نظر داده اند، نمایش داده شود. بنابراین باید دست به کار شوید و آن را حذف کنید. مانند بسیاری از کارهای دیگر در دروپال، روشهای متنوعی برای حذف این عبارت می توان به کار برد. ولی یک راه بسیار ساده و از طریق مدیریت دروپال برای انجام آن وجود دارد که اغلب ممکن است به آن توجه نکرده باشیم.

حذف عبارت «تایید نشده» در کامنت های دروپال

برای این کار، به صفحه مدیریت قالب ها (ظاهر یا appearance) بروید. در کنار نام قالبی که فعال شده است، لینک Settings را بیابید و آن را کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات تم بروید.

صفحه مدیریت قالب ها در دروپال

در این صفحه بخش تغییر وضعیت نمایش یا TOGGLE DISPLAY را بیابید. در این بخش تعدادی چک باکس مشاهده می کنید که برای نمایش و یا عدم نمایش بعضی از امکانات تم است.

صفحه تنظیمات تم دروپال

از میان گزینه های موجود باید علامت گزینه User verification status in comments را بردارید و ذخیره را بزنید. اگر مدیریت سایت دروپالی شما فارسی است، این گزینه احتمالا «تایید هویت کاربر در دیدگاه‌ها» یا مشابه آن می باشد. به این صورت این عبارت دیگر در کنار نام فرد ارسال کننده نمایش داده نمی شود.

حذف عبارت «تایید نشده» در کامنت های دروپال

نظرات

خیلی هم خوب :)

عالی بود

نمی‌تونم باور کنم تابحال این گزینه رو ندیده بودم. خیلی ممنون.

ممنون

ارسال نظر